"Unutmayalım ki Spor Dostluk ve Kardeşliktir."

ŞİŞLİ FERİKÖY HALI SAHA

Feriköy Halı Saha Tesisleri 4 Adet Halı Sahası, Soyunma Odaları, Duş Kabinleri ve 7/24 Sıcak Su Avantajlarıyla Siz Değerli Müştelerimize Hizmet Vermektedir.Tesislerimizde Cafeterya, Otopark ve Biloardo, Playstation 3, Masa Futbolu, Box Soccer Gibi Oyun Makinaları Mevcuttur.

Vizyonumuz

Feriköy Halı Saha Tesisleri Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir spor tesisi olmayı kendine “VİZYON” edinmiştir. Feriköy Halı Saha Tesisleri Spor'un Dostluk ve Kardeşlik olduğunu kendine prensip olarak belirlemiş ve bu prensip doğrultusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.


Misyonumuz

Spor'un dünya genelinde yeri tartışmasız olarak çok önemli yerlerdedir, siz müşterilerimizin memnuniyeti için her zaman ana ilkemiz, en iyi hizmeti sizlere sunabilmek ve sizin için hizmetlerimize aralıksız devam ederek Feriköy Halı Saha Tesislerini en iyi noktalara taşımaktır.