"Unutmayalım ki Spor Dostluk ve Kardeşliktir."

ŞİŞLİ FERİKÖY HALI SAHA

Tesislerimizde Bulunan Halı Sahalarımızın Özellikleri Aşağıda Mevcuttur

Image 01


HALI SAHALARIMIZ

Tesisimizde 4 adet halı saha bulunmaktadır, 1 tam boy halı saha 3 e bölünerek 30*60 metre ölçülerinde olup, 1 adette 23*44 metre ölçülerinde sahamız mevcuttur, dilerseniz tam saha olarak ta oynayabilirsiniz bunun la ilgili rezervasyon yapacağınız tarih için telefonla iletişime geçebilirsiniz. Tesislerimizin anlaşmalı otoparkı mevcuttur müşterilerize indirimli olarak fiyat 5 TL dir.

Image 02

SOYUNMA ODALARIMIZ

Tesisimizin soyunma odaları ve duş kabinleri her kullanımdan sonra temizlenmektedir. 16 adet soyunma odamız, 27 adet duş kabinimiz ve 7/24 sıcak suyumuz mevcuttur. Ana ilkelerimizden birisi olan temizlik ve hijyenden ödün vermeden sizlere hizmet sunmaktayız.

Image 03

FUTBOL MALZEMELERİ

Tesislerimizde sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda her daim satılık ve kiralık olmak üzere; halı saha ayakkabısı, kaleci eldiveni, forma, şort, konç gibi malzemelerimiz bulunmaktadır ihtiyaç duyduğunuz taktirde kullanabilirsiniz, ayrıca tesislerimizde kullanılan maç yelekleri kesinlikle her kullanımdan sonra yıkanmaktadır aynı yelek asla yıkanmadan müşterilerimize verilmemektedir.